Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Grabowie

Mikołajkowe wydarzenie w GCKB Grabów

Utworzono dnia 14.12.2022

Mikołajkowe wydarzenie w GCKB Grabów
6 grudnia w Gminnym Centrum Kulturalno Bibliotecznym w Grabowie odbyło się Spotkanie Mikołajkowe!
Wspólna zabawa rozpoczęła się tanecznie, wszyscy Uczestnicy utworzyli dwa koła, w których witali się symbolicznie przybijając piątki ????.
Po wspólnym przywitaniu, w świątecznej atmosferze dzieci ubierały choinkę. Nieoczekiwanie do GCKB Grabów przybył Święty Mikołaj w asyscie Strażaków z OSP Sławęcin. Było baaardzo głośno przed budynkiem, rozlegała się muzyka świąteczna, dlatego wszyscy Uczestnicy zgodnie zdecydowali aby wyjść na zewnątrz.
Każde dziecko otrzymało podarek od Mikołaja, który następnie został zaproszony wraz ze swoimi pomocnikami do sali, gdzie świętowały dzieci. Na pamiątkę powstały wspólne zdjęcia, było bardzo radośnie ????.
GCKB przekazało OSP Sławęcin pudła wypełnione po brzegi ozdobami świątecznymi, wykonanymi podczas warsztatów twórczych. Ozdoby te zostały przekazane dalej dla Mieszkańców Gminy Grabów. Więcej na ten temat już niebawem, w osobnym poście.
Czas mijał bardzo szybko, atmosfera była bardzo miła. Dzieci rozpoczęły tworzenie Mikołajkowych kukiełek. Pojawiło się mnóstwo choinek i innych dekoracji.
Na zakończenie dzieci zostały zaproszone na wspólny posiłek, podczas którego zostały wręczone kolejne prezenty, tym razem od GCKB Grabów.

Mikołajki 2022r.

Utworzono dnia 13.12.2022, 11:00

Gmina Grabów