Koncert Ekumeniczny w Kościele Starokatolickim Mariawitów w Nowej Sobótce
Utworzono dnia 16.06.2025
W sobotę odbył się wyjątkowy Koncert Ekumeniczny, który licznie zgromadził mieszkańców. 

W trakcie wydarzenia mogliśmy wysłuchać różnorodnych utworów muzycznych zaprezentowanych przez Orkiestrę Dętą przy OSP w Mazewie i Orkiestrę Dętą Parafii Kościoła Starokatolickiego Mariawitów w Woli Cyrusowej. To był czas pięknych emocji, wzruszeń i wspólnego świętowania.
Dziękujemy wszystkim wykonawcom oraz uczestnikom za stworzenie tak wyjątkowej atmosfery! 
Koncert Ekumeniczny w Kościele Starokatolickim Mariawitów w Nowej Sobótce
Utworzono dnia 16.06.2025, 13:25



