Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Grabowie

Dożynki Gminy Grabów 2022 odbędą się w Besiekierach.

Utworzono dnia 18.08.2022
Doskonale znane wszystkim mieszkańcom, niezwykle urokliwe miejsce, w którym można zobaczyć Ruiny Zamku, zbudowanego na przełomie XV i XVI wieku w stylu gotyckim.
Już 4-go września będziemy wspólnie świętować, wyrażając wdzięczność za ciężką pracę wszystkich rolników i hodowców.Uroczystość rozpocznie się tradycyjną Mszą Świętą Polową o godz. 12.00.Dzień będzie pełen atrakcji. Na scenie wystąpią: Faster, LOOKS, Dj EMOczywiście to nie wszystko!Dla dzieci będą dostępne bezpłatnie m. in. dmuchańce, malowanie buziek, animacje, warsztaty tworzenia mydełek. Dla wszystkich uczestników zapewniamy kuchnię polową z tradycyjną zupą cebulową. Na stoiskach Kół Gospodyń Wiejskich dostępne będą różnorodne potrawy.Na scenie zagoszczą dzieci i młodzież ze Szkół Podstawowych Gminy Grabów, a także Gminna Orkiestra Dęta. Dostępne będą foodtracki, stoiska z zabawkami, watą cukrową i innymi pysznościami.
Serdecznie zapraszamy!
Organizatorzy: Gmina Grabów oraz Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Grabowie.Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia wszystkich stoisk, a w szególności, tych gdzie królują:
Koło Gospodyń Wiejskich Besiekiery,
Koło Gospodyń Wiejskich Kobiety Pokoleń Ostrówek,
Koło Gospodyń Wiejskich w Chorkach,
Koło Gospodyń Wiejskich Kadzidłowa,
Koło Gospodyń Wiejskich Pieczew,
Koło Gospodyń Wiejskich Nagórki,
Koło Gospodyń Wiejskich Jaworów.
 
 

Gmina Grabów