Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Grabowie

Nowe instrumenty

Utworzono dnia 29.03.2021

Z wielką radością przekazujemy Państwu wiadomość, że Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Grabowie zakupiło nowe instrumenty dla młodzieży Gminnej Orkiestry Dętej.

Przedmioty zostały zakupione ze środków pozostających w dyspozycji GCKB, niewykorzystanych ze względu na brak możliwości organizowania imprez w 2020 roku.

Nasz zbiór powiększył się o 6 pięknych, lśniących instrumentów, które już teraz są użytkowane przez członków orkiestry poczas zajęć zdalnych. Posiadamy: 1 nowy saksofon tenor, 3 nowe trąbki oraz 2 klarnety, a także akcesoria i stroiki. Łączna kwota przeznaczona na ten zakup to 10 000 zł.

Oprócz tego serdecznie dziękujemy Panu Antoniemu Kowalczykowi, naszemu instruktorowi nauki gry na instrumentach dętych drewnianych za nieodpłatne odświeżenie instrumentów użytkowanych dotychczas przez młodzież. Przekazane zostały one najmłodszym uczniom w celu trenowania umiejętności gry.

Zakup nowych instrumentów

Utworzono dnia 24.05.2021, 12:37