Przejdź do głównej treści Przejdź do wyszukiwarki
Rozmiar czcionek: A A+ A++ | Zmień kontrast
Gminne Centrum Kulturalno Biblioteczne w Grabowie

AKTUALNOŚCI, strona 4:

Wczoraj w GCKB Grabów gościliśmy pisarkę książek dla dzieci p. Annę Bobrowicz.

Utworzono dnia 27.07.2022
Wczoraj w GCKB Grabów gościliśmy pisarkę książek dla dzieci p. Annę Bobrowicz.   Tym razem spotkanie autorskie przybrało także formę warsztatów. Na początek p. Anna przywitała się z uczestnikami i opowiedziała im najciekawsze historie, które znaleźć...
czytaj dalej na temat: Wczoraj w GCKB Grabów gościliśmy pisarkę książek dla dzieci p. Annę Bobrowicz.

Zapisy zamkniete

Utworzono dnia 29.06.2022

Zapraszamy na kolejne zajęcia już we wtorek 5 lipca o godz. 18.30

Utworzono dnia 28.06.2022

GCKB Grabów oraz Świetlica Środowiskowa zapraszają na zajęcia wakacyjne.

Utworzono dnia 27.06.2022

Wczoraj z dumą na scenie "Sobótki Świętojańskiej" prezentowała się nasza Gminna Orkiestra Dęta z Grabowa.

Utworzono dnia 27.06.2022
Wczoraj z dumą na scenie "Sobótki Świętojańskiej" prezentowała się nasza Gminna Orkiestra Dęta z Grabowa. Występ był o tyle wyjątkowy, iż wzięły w nim udział dwie najmłodsze osoby, które ćwiczą i zgłębiają swoje umiejętności muzyczne od niedawna :...
czytaj dalej na temat: Wczoraj z dumą na scenie "Sobótki Świętojańskiej" prezentowała się nasza Gminna Orkiestra Dęta z Grabowa.

Podczas wczorajszej "Sobótki Świętojańskiej" GCKB Grabów przedstawiło piękną wystawę fotograficzną "Historia Święta Palanta na starych fotografiach".

Utworzono dnia 27.06.2022

Podczas wczorajszej "Sobótki Świętojańskiej" GCKB Grabów przedstawiło piękną wystawę fotograficzną "Historia Święta Palanta na starych fotografiach".   Zdjęcia cieszyły się ogromnym zainteresowaniem. Wielu odwiedzających poznało na nich...

czytaj dalej na temat: Podczas wczorajszej "Sobótki Świętojańskiej" GCKB Grabów przedstawiło piękną wystawę fotograficzną "Historia Święta Palanta na starych fotografiach".

W niedzielę w Starej Sobótce odbyło się cykliczne wydarzenie, dla uczczenia tradycji tzw. Nocy Kupały, czyli "Sobótka Świętojańska".

Utworzono dnia 28.06.2022
W niedzielę w Starej Sobótce odbyło się cykliczne wydarzenie, dla uczczenia tradycji tzw. Nocy Kupały, czyli "Sobótka Świętojańska". Organizatorem było Stowarzyszenie na Rzecz Wspierania Rozwoju Szkoły i Wsi "Wspólna Sprawa".   W...
czytaj dalej na temat: W niedzielę w Starej Sobótce odbyło się cykliczne wydarzenie, dla uczczenia tradycji tzw. Nocy Kupały, czyli "Sobótka Świętojańska".

Życzenia z okazji Dnia Ojca

Utworzono dnia 23.06.2022

Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w naszym konkursie fotograficznym "Moja Rodzina".

Utworzono dnia 09.06.2022

Komisja konkursowa wytypowała dwie zwycięskie prace, które nagrodzone zostaną pięknymi albumami. Zdjęcia przedstawiamy w niniejszym poście. Serdecznie gratulujemy! Skontaktujemy się że zwycięzcami telefonicznie.

czytaj dalej na temat: Serdecznie dziękujemy Państwu za udział w naszym konkursie fotograficznym "Moja Rodzina".

Zapraszamy

Utworzono dnia 15.06.2022

Gmina Grabów